Aktualności

 • Nowy wideoendoskop VUCAM XF z sondą 4mm i wymiennym obiektywem 

  ( 2018.06.08 )

  Wideoendoskop przemysłowy VUCAM XF z sondą o średnicy 4mm i wymiennym obiektywem 
  SONDA 4 MM    *  Bardzo intensywne źródło światła LED * Artykulacja sondy do 4 x 160 ° 

   

  więcej»

 • Nowa polityka prywatności - PCB Service Sp. z o.o.

  ( 2018.05.25 )

  Szanowni Państwo, 

  W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Poniżej znajdują się informacje, w jaki sposób Państwa dane będą przetwarzane po 25 maja 2018 roku. 

  więcej»

 • „Zastosowanie promieniowania jonizującego w badaniach i konserwacji zabytków”

  ( 2018.05.07 )

  Serdecznie zapraszamy na seminarium „Zastosowanie promieniowania jonizującego w badaniach i konserwacji zabytków”, która odbędzie się w dniach 10-11.05.2018 w Tczewie. Konferencja jest organizowana przez Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Radiologicznej w Poznaniu, Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku oraz Polskie Towarzystwo Nukleoniczne Warszawa

  W trakcie tego seminarium będzie można posłuchać ciekawych prezentacji m.in. 'Różnice pomiędzy techniką rentgenowską CR a DR w badaniach obiektów' - Pan Jakub Kowalczys (PCB Service) oraz uczestniczyć w panelach dyskusyjnych na temat wykorzystania techniki XRF i radiografii cyfrowej oraz zachowania bezpieczeństwa w czasie wykonywania tego typu badań.

  więcej»

Więcej aktualności »

Newsletter

Podaj swój adres e-mail by na bieżąco otrzymywać informacje o najnowszych promocjach

Nowy wideoendoskop VUCAM XF z sondą 4mm i wymiennym obiektywem 

2018.06.08

Wideoendoskop przemysłowy VUCAM XF z sondą o średnicy 4mm i wymiennym obiektywem 

 • SONDA 4 MM
  Wytrzymały wideoendoskop z artykulacją 4 x 160 ° to system do zastosowań w przemyśle lotniczym. Wytrzymała 4-milimetrowa sonda wideo VUCAM® XF / XF + umożliwia bezpieczną zdalną inspekcję wizualną (RVI).
 • ŹRÓDŁO ŚWIATŁA. Bardzo intensywne źródło światła LED w VUCAM® XF / XF + zapewnia najlepsze oświetlenie natomiast artykulacja sondy do 4 x 160 ° oraz długość robocza od 1,1 m do 3,3 m umożliwia łatwy i szybki dostęp do wszystkich obszarów wymaganej inspekcji.
 • EKRAN DOTYKOWY
  Ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości 5,7 "z podświetleniem LED i rozdzielczością 640 x 400 px, łatwy w obsłudze graficzny interfejs użytkownika i inteligentne zarządzanie danymi, transrefleksyjny, wyświetlacz może być obsługiwany w rękawicach roboczych.
 • WSTECZNY BUFOR WIDEO
  Dokumentacja za pomocą ekranu dotykowego i przycisków szybkiego dostępu. Aktywuj nagrywanie wstecznego bufora i zapisz ostatnie 30 sekund kontroli jako wideo. Obrazy i filmy są zapisywane na zewnętrznej karcie SD w celu szybkiego przetwarzania wyników.

Więcej informacji o VUCAM XF na naszej stronie internetowej:  Wideoendoskop VUCAM XF