Newsletter

Podaj swój adres e-mail by na bieżąco otrzymywać informacje o najnowszych promocjach

Wywoływacz Biały Standard Chek nr.3 (500 ml)

PT - Materiały eksploatacyjne (penetranty)

« powrót do listy

Oferowany wywoływacz penetrantów przeznaczony jest do badań penetracyjnych barwnych przy standardowych wymaganiach badawczych. Badanie to polega na tym, iż oleje penetrujące o niskim napięciu powierzchniowym i innych istotnych charakterystykach fizycznych wypełniają delikatne pory i rysy, które ujawniają się już od 25,um średnicy.

Produkty z linii STANDARD-CHEK podlegają stałym testom na zgodność z normami DIN EN ISO 3452, KWU oraz EN 571 i spełniają wymagania Germanisher Lloyd, Lloyd's Register of Shipping, Bureau Veritas, Bureau Central Hollandais, Reaktorbau, jak również ASME / ATSM, MIL-I-25135-E. Produkty są wolne od związków chloru, halogenów i siarki. Posiadają certyfikat zgodności z wymaganiami norm ASTM E 165-02, ASTM D 516-02 oraz KWU. Linia produktów STANDARD-CHEK przeznaczona jest do pracy w temperaturach od -5 do 50 st. C. W ofercie metody penetracyjnej posiadamy również produkty do zastosowań specjalnych dotyczących wyższych wymagań temperaturowych oraz technologicznych w przemyśle lotniczym i energetyce jądrowej, do testowania kompozytów ceramicznych i spiekanych i testowania szczelności.

Firma HELLING przywiązuje szczególną wagę do zagadnień związanych z ochroną środowiska. Oferowany produkt jest w pełni wolny od związków siarki, chloru oraz halogenków.

Dostępne pojemniki: 500ml SPRAY, 1l, 10l, 200l